2676
3545
4385
5374
6297
7251
8296
9197
11096
 

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית היא הדברה אשר מבוססת אך ורק על חומרים טבעיים, לרוב כאלו אשר מופקים מצמחים שונים ומהטבע, ולא על חומרים סינטטיים וכימיים אשר איתם מרססים ומדבירים בדרך כלל. להדברה אורגנית יש מספר גדול מאוד של יתרונות לעומת הדברה רגילה. יתרון משמעותי אחד הוא שאין צורך לעזוב את הבית, או להוציא את חיות המחמד מהבית, במהלך הריסוס או לאחר הריסוס משום שהחומרים בהם משתמשים כאשר מבצעים הדברה אורגנית אינם רעילים כמו החומרים בהם משתמשים במהלך הדברות רגילות. רמת הרעילות של הדברה אורגנית ושל שיטת הדברה אקולוגית היא נמוכה מאוד כך שאפילו אין סכנה לפגיעה בילדים, בתינוקות ובאנשים עם בעיות בריאות שונות כפי שיש כאשר מבצעים הדברה בעזרת חומרים שאינם אורגניים. אין פלא אם כן שהפופולאריות של הדברה אורגנית רק הולכת וגוברת.

הדברה אורגנית לא רק שאינה גורמת נזק לבני אדם אשר נחשפים אל חומרי ההדברה היא גם אינה גורמת נזק לסביבה ובין היתר לצמחים ולמקורות המים שלנו. למרות רמת הרעילות הנמוכה שלה הדברה אורגנית יעילה מאוד לא פחות מחומרי הדברה אחרים. אם אתם גם רוצים להנות מהדברה אשר אינה פוגעת בסביבה, בבני הבית, בחיות המחמד אך עדיין יעילה מאוד כדאי לעבוד עם חברת הדברה מקצועית אשר יש לה ניסיון רב בשימוש בחומרי הדברה אורגניים וזאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר ולהפטר מהמזיקים. חומרי ההדברה בהם משתמשים מדבירים מומחים לרוב מרוכזים ויעילים יותר, גם לטווח ארוך, מהחומרים אותם ניתן לקנות לבד – ולכן עדיף לעבוד עם מדבירים מקצועיים מאשר לנסות לבצע הדברה אורגנית לבד שתהיה פחות יעילה ואפקטיבית.

הדברה אורגניתהדברה אורגנית היא הדברה, שכאמור לעיל, יש לה מספר רב של יתרונות: היא יעילה, לא צריך לעזוב את הבית בעת הריסוס והיא אינה פוגעת בבני אדם, בסביבה ובחיות. יתרון נוסף של הדברה אורגנית הוא שאין צורך לאחסן את דברי המאכל בעת ההדברה משום שחומרי ההדברה לא פוגעים בהם, כפי שעושים חומרי הדברה כימיים – דבר זה חוסך לנו הרבה מאוד טרחה של פינוי הבית טרם ההדברה. כך שישנם הרבה מאוד יתרונות להדברת מזיקים בעזרת הדברה אורגנית.