שם:
טל':
אימייל:
 
 

הרחקת מכרסמים

הרחקת מכרסמים ועכברים (או הדברת מכרסמים, כפי שנקראה בעבר, לפני השימוש במערכות אלקטרוניות) מצריכה ניסיון, חדשנות ומקצועיות. הסיבה העיקרית לקשיי הרחקה-הדברה, נעוצה בהישרדותן הגבוהה. 

העכברים נחשבים למכרסמים הנבונים ביותר. הם בעלי כושר למידה גבוה ונמנעים מחזרה על טעויות שונות, כמו לאכול שנית מאותו רעל. מסיבה זו, הדברת עכברים עם מלכודות ורעלים שונים אינה יעילה. עכבר שנפגע בעבר, לא ישוב על טעות זו. יש צורך בשיטות חדשניות עבור הרחקת עכברים. מדוע לאסוף פגרי עכברים, אם אפשר לגרש אותן. 

מבין כל המזיקים, עכברים מובילים לנזקים החמורים ביותר. הם מכרסמים תשתיות תקשורת וחשמל, מה שעלול להוביל לשריפות. הם אוהבים מקומות כמו משרדים (במיוחד אלו שעברו הנמכה של תקרה), מחסנים, מטבחים, שירותי הסעדה, משקים חקלאיים כגון רפתות, לולים ובתי מגורים.

מערכות ההדברה האלקטרונית של חברתנו מותקנות ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי דואג להתאים היטב, את המערכת לשטח הנגוע. באלמנטים אלקטרונים שונים הופכים את השטח לבלתי נסבל עבורם ומבריחים אותם במהרה. לאחר מכן, פעילותה השוטפת של אותה מערכת מונעת את חזרת העכברים והשתכנותם מחדש במקום. באמצעות מערכות אלו, ניתן לטפל במקומות שאין אליהם גישה, כגון קירות כפולים, בתי עץ וקירות גבס.

היתרון העיקרי של המערכת, הוא היותה אולטרא סונית. היא מבוססת על גלי קול בתדר גבוה, תדר שעכברים רגישים לו, ומוביל לבריחתם מהאזור. גלים אלה אינם מזיקים בשום צורה לבע"ח ולאיכות הסביבה. זאת בניגוד בשיטת הדברת עכברים מסורתית, העושה שימוש ברעלים וכימיקלים. 

בנוסף, מערכת הרחקת עכברים מרחיקה אותם וחוסכת את הצורך לרדוף אחר כל עכבר בנפרד באמצעות רעל/ מלכודות, ששימשו בהדברת עכברים רגילה. הדברת עכברים היא שיטה מיושנת המצריכה לחפש אחריהם לאחר מותם. הם מעלים צחנה ויש לפנותם מהמלכודות, ואלו פעולות שאיש אינו אוהב לעשות ולרוב אף נגעל מהן.