שם:
טל':
אימייל:
 
2676
3545
4385
5374
6297
7251
8296
9197
11096
 

הרחקת עכברים

בעבר, בשיטות ישנות, היה נהוג לחסל עכברים באמצעות רעלים/מלכודות כגון מלכודות ורעלים, שיטות הכרוכות בסכנה. שיטות אלו הוחלפו בשיטות מודרניות, הגורמות להרחקת עכברים.

חברתנו מבצעת הרחקת עכברים באמצעות מערכות אלקטרוניות, המציעות יתרונות רבים.


עכברים שכיחים בשטחים חקלאיים כגון מרעה, אזורי חוף ובערים. עכברים בערים הינם מפגע בריאותי, המוביל לזיהומי מזון ולהעברת מגוון טפילים ומחלות, כגון סלמונלה. העכברים רגישים לצלילים עם תדרים גבוהים.

שיטת הדברה אלקטרונית נעזרת בשיטות מגוונות כדי להרחיק עכברים, בהתאמה לרגישויותיהם השונות של מזיקים אלו. המערכות יעילות בהרחקת עכברים מבתים, בתי מלון, מסעדות, חברות, חברות, מוסדות ציבוריים ובתי מלון.

היתרון המשמעותי הוא, שלאחר התקנת מערכת הרחקת עכברים, הם נוטשים את המקום. אין צורך לרדוף אחר כל עכבר, להציב מלכודות או לפזר רעלים. בנוסף, מכיוון שהמערכת מרחיקה את העכברים ואינה הורגת אותם, שלא צריך לחפש את הפגרים ולאסוף אותם. זו פעולה שאינה נעימה וכן מסוכנת מהפן התברואתי.

הרחקת העכברים מהמקום נעשית ע"י מספר טכניקות הדברת עכברים אלקטרונית. כל זאת, בהתאם לצרכי הלקוח ולסוג המקום. לאחר שהסביבה הנגועה נבחנת ע"י יועץ החברה, מותקנות במקום מערכות הדברה אלקטרונית לעכברים. הן מרחיקות את העכברים באופן מיידי ומונעות את שובם לאזור בעתיד.הרחקת עכברים ממפעלים