2676
3545
4385
5374
6297
7251
8296
9197
11096
 

מרחיקי יונים

מרחיקי יונים הם בעלי מקצוע בחברות הדברה אשר תפקידם הוא לגרש ולהרחיק יונים. למרחיקי יונים יש ניסיון עשיר בעבודתם ולכן הם מכירים את כל השיטות היעילות ביותר ואת כל הדרכים אשר ניתן להרחיק באמצעותם יונים בהצלחה. כמו כן, למרחיקי יונים יש את כל הציוד הנדרש על מנת להרחיק יונים מהבית או מסביבת העבודה שלכם ולפטור אתכם מהבעיה הזו. יונים הם חיה שהמצאותה ליד הבית שלנו יכולה להיות מטרידה: הלשלשת של היונים אשר מלכלכת ומעין פשפשים על גופן של היונים שיכולות לקפוץ גם אל תוך הבית שלנו, שלא לדבר על כך שלעתים יונים קובעות את מקום מושבן ממש על אדן החלון שלנו בבית או במשרד, יכולים להיות מטרד של ממש.

לכן, כאשר אתם מרגישים שהיונים קרובות אליכם קצת יותר מדי זהו בהחלט הזמן להזמין מבריח יונים מקצועי אשר יקשה על חייהן וידאג לפטור אתכם מהצרה הלא נעימה הזו, מבלי לפגוע ביונה פגיעה פיזית. מבריח יונים נקרא לרוב בשמו או בשם מרחיק יונים משום שהוא רק מקשה על היונה אך הוא אינו פוגע בה ואינו מנסה להרוג אותה. עדיף תמיד להזמין לוכד יונים או מרחיקי יונים מאשר מדביר יונים. מדביר יונים משתמש ברעלים ולכן עדיף, כאמור מרחיק יונים על פני מדביר יונים.

מרחיקי יונים
מרחיקי יונים משתמשים במגוון שיטות על מנת להרחיק את היונים בהצלחה מאדן החלון שלכם בבית או במשרד. ישנן שתי שיטות מרכזיות בהן הם משתמשים: דוקרנים ורשתות. בשיטת הדוקרנים בה משתמשים מרחיקי יונים הם מניחים דוקרנים שמונעות מהיונים לנוח במקום בו הן היו רגילות. שיטה אחרת שבה משתמשים מרחיקי יונים היא הנחת רשתות אשר מונעות מהיונים לנחות על גגות רעפים או על מקומות שונים בהן היו רגילות לנחות.

מרחיקי יונים, אם כן, משתמשים בדרך כלל בשיטות זהות להרחקת יונים. לוכד יונים זהו שם מעט מטעה משום שהוא אינו באמת לוכד את היונים אלא בעיקר מבריח או מרחיק אותן. ישנן שיטות נוספות להרחקת יונים בהם משתמשים מרחיקי יונים. על מנת לשמוע עוד על השיטות האלו ועל יעילותן מומלץ להתייעץ בהקדם האפשרי עם מרחיקי יונים.

לקריאה נוספת: הרחקת יונים